Sprey Boya
Üye Girişi
Şifremi Unuttum
Sepetim
Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.
Anasayfa Ürünlerimiz Çok Satanlar Ödeme BildirimiBize Ulaşın
Ürün Kategorileri
   
 
E-Bilgi
Tüketici Haklarınız Koruma Altında
Nasıl Alışveriş yapabilirim?
Kullanım Koşulları
Ürün Siparişim Kabul Edildi mi?
Ürün Teslimat Şartları
Elektronik Ticarette Güvenlik
İade Şartları
Kredi Kartı Güvenliği
 
 
İade Şartları

6 Mart 2003 tarihinde yapılan değişiklikle 4077 sayılı tüketicinin korunması kanunun e-ticaret satışlarınıda kapsamasıyla ilgili olarak yapılan düzenlemeleri uygular.

Park Boya / Turgut Ulusoy  ile satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ÜRÜNÜN TEKRAR SATILABİLİRLİĞİNİ bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerde ek istenen belgeler:

- Ürün faturası

- İade talep belgesi Ürün 7 gün içersinde ürün kutusu, ve ambalajıyla eksiksiz ve hasarsız teslim edilmesi gerekmektedir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarna uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıması bankanın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içersinde, havale ile yapılan ödemelerde ise en geç bir hafta içersinde hesabınıza yansıtılmaktadır.

İade talep belgesi (dilekçeniz) fax ile  yetkililerine ulaştıktan sonra telefon ile iletişim kurmanız ödemenin hızı açısından önemlidir.

İade onaylı alındıktan sonra ürünü kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderebilirsiniz. Ürün iade onayı ise telefon veya email ile bildirilecektir.

İade ve değişimlerde dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün iadesin aynı gün işleme alınacaktır.

 
 
 
Kurumsal
Hakkımızda
Kalite Politikası
Misyon ve Vizyon
Gizlilik İlkeleri
 
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum
Siparişlerim
Profil Bilgilerim
 
Yardım
Teslimat Koşulları
Müşteri Hizmetleri
İptal ve İade Koşulları
Yardım